Yamazaki Single Malt 18

bolge: Yamanashi ulke: Japonya marka: Suntory Tomi No Oka yıl: tur: Viskiler üzüm:

Yamazaki Single Malt 18.Gusto Şarap Kulubü, Dünyanın en sıra dışı viskileri tadımında açıldı. 2010 International Whisky Competition'da 18-24 yıllık single malt viskiler kategorisinde gümüş madalya. Alkol % 43 Gusto 9 puan

Ahmet Gök
Bakır kızılından kehribara uzunan güzel bir görünüş. Burun çok zengin bal, fıçı, baharat, kuru erik ve iyotsu dokunuşlarıyla büyüleyici. Damakta ise tam bir zarefet örneği, kompleks bir viski, akçaağaç şurubu, vanilya, kuru erik. baharatsı dokunuşlar. Uzun ve zarif bir bitişi var. O sizi terk etmiyor, sizde onu terk edemiyorsunuz. İncelikli viski sevenlere öneriler.
95.53/13/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy