Wieninger Pinot Noir Grand Select 2007

bolge: Burgenland ulke: Avusturya marka: Wieninger yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Pinot Noir
Wieninger Pinot Noir Grand Select 2007.Şarap Dostları Derneği, Avusturya Başkonsolosu Mr Paul Jenewein himayesinde, 26 Kasım 2011 tarihinde Avusturya Şarapları Tadımı’nda açıldı. Alkol:%14
Ahmet Gök
Açık kırmızı kuru gül renginde hafif mat görünümlü. Özellikle topraksı tonların belirgin olduğu ilk burundan sonra vişne, böğürtlen ve çok az da olsa çilek çağrışımları. Ve hafif okside tuşları da var. Damakta zarif tanen yapısı dikkat çekici, yakıcı alkole güçlü asit eşlik ediyor. Ekşi elma dokunuşlarının hissedildiği orta gövdeli damakta fazla iz bırakmasa da ilginç bir Pinot Noir örneği.
84.412/8/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy