Weingut Prager Riesling Smaragd Wachstum Bodenstein, 2006

bolge: Wachau ulke: Avusturya marka: Weingut Prager yıl: 2006 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Riesling

Weingut Prager Riesling Smaragd Wachstum Bodenstein, 2006.Gence Alton ile Olağanüstü Beyazların Tadımı,Kayra Wine Center, Mimolett Teras İstanbul 2 Haziran 2011'de açıldı.%100 Riesling üzümlerinden yapılmış.Avusturya Washstum Bodenstien bağlarında biodinamik tarımlar yapılmış. 22 ay çelik tankda dinlendirilmiş...Toplam 400 kasa üretilmiş.

Ahmet Gök
Parlak beyaz altın. Burunda narenciye, yeşil elma,tropik meyveler ve çiçeksi dokunuşlar. Damakta burunla uyumlu, yüksek asittesiyle dikkatçekici, bal ve limonsu temasların freshliğinde, akıcı ve yumuşak içimli güzel bir Riesling.
86.57/9/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy