Weingut Kron Cabernet Dorsa 2015

bolge: Worms Abenheim ulke: Almanya marka: Weingut Kron yıl: 2015 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Dorsa
Weingut Kron Cabernet Dorsa 2015 .Worms-Abenheim Bölgesinde yetişen, annesi Dornfelder, babası Cabernet Sauvignon olan ve 2004 yılında resmi olarak kabul edilen Alman şaraplık üzümü Cabernet Dorsa'dan yapılmış. Alkol:%13,5 
Ahmet Gök
Parlak koyu bordo görünümlü... Burunda zengin kırmızı orman meyveleri çağrışımları kiraz, böğürtlen, çilek... Damak burunla uyumlu orta gövdeye, yumuşak meyvemsi tanenlere sahip, dengeli ve temiz yapılmış sek şarap... Orta uzunluktaki finalinde olgun kiraz dokunuşları ve pastelsi tanenler kalıyor. Kalite fiyat performansı iyi..
88.64/3/2017
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy