Weingut Daniel & Marta Gantenbein Pinot Noir 2011

bolge: Graubunden ulke: İsviçre marka: Gantenbein Wine yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Pinot Noir
Weingut Daniel & Marta Gantenbein Pinot Noir 2011. İsviçre Graubunden bölgesinde yetişen %Pinot Noir üzümmlerinden yapılmış. Jancis Robinson16 puan. Alkol:%13
Ahmet Gök
Koyu vişne görünümlü… Burunda hafif meşe, toprak ve kırmızı meyveler… Damak burunla uyumlu yaşına göre oldukça canlı ve diri bir şarap… Ortanın çok az altından gövdesiyle kaliteli tanenler kendini hissettirdiği dengeli ve temiz yapılmış…Damakta hafif kaygan akışıyla keyifli… Orta uzunlukta finalinde kiraz tatları kalıyor….
89.64/11/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy