Vinolus Kalecik Karası Tempranillo 2010

bolge: Kayseri ulke: Türkiye marka: Vinoluş Şarapları yıl: 2010 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Kalecik Karası Tempranillo
Vinolus Kalecik Karası Tempranillo 2010.Organik Tarım sertifikalı Vinolus Bağlarında yetiştirilen Kalecik Karası ve Tempranillo üzümlerinden üretilmiş. Alkol:% 14
Ahmet Gök
Parlak olgun vişne görünüşlü.Burunda zengin ve meyvemsi tonlar, böğürtlen,karadut ve çilek gerilerden belli belirsiz kendini hissetiriyor. Damakta yüksek alkol ve ince tanen yapısıyla yumuşak içimlive meyvemsi dokunuşlar. Şarapta alkol aşırı yüksekliği biraz rahatsız ediyor. Orta bir bitişe sahip finalda baharatsı tonlar ve alkolün yakıcılığı kalıyor. Kalecik Karası ve Tempranillo birlikteliğinde gelecek var. Biraz erken açtığımız bu şarabın önümüzdeki yıllarda daha iyi potansiyel göstereceği kesin gibi..
84.510/2/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy