Vino Dessera Narince 2014

bolge: Kırklareli ulke: Türkiye marka: Vino Dessera yıl: 2014 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Narince
Vino Dessera Narince 2014.Tokat'ta 663 metre rakımdaki anlaşmalı bağlarda yetişen Narince üzümlerinden yapılmış. Alkol:%12.5  
Ahmet Gök
Canlı ve parlak limon çiçeği sarısı görünümlü… Burunda zengin beyaz çiçek çağrışımları… Yasemin, papatya, limon çiçeği… Damak buruna göre daha meyvemsi greyfurt ve narenciye dokunuşları… Ortanın çok az üzerinde kaygan bir gövdeye sahip alkollü düşük olmasına rağmen öne çıkmayı başarıyor… Orta uzunluktaki finalinde hafif bir greyfurt kabuğu acılığının kaldığı kalite fiyat dengesiyle dikkat çekici sofra şarabı.
83.21/19/2016
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy