Vina Sastre Pesus 2006

bolge: Ribera Del Duero ulke: İspanya marka: Viña Sastre (Bodegas Hermanos Sastre) yıl: 2006 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Tempranillo %80, Cabarnet Sauvignon ve Merlot %20
Vina Sastre Pesus 2006, Şarap Dostları Ribera Del Duero tadımında açıldı.RP:98 puan, WE:100 puan.
Dr.Gürcan Vural
Elli yaş üzeri bağların Sastre'de Pedro ve Jesus seleksiyonu üzümlerinden yapılmış neredeyse koyu mora yakın bordo görünümlü, sınırlı filtrelenmiş, burunda sırasıyla kakao, kahve, kuru meyve, meyankökü, kekik, sandal ağacı, iyot, animal ve sebze tonları, vanilya aromaları ile giden, damakta yuvarlak, entegre, uzun bitişli ve güçlü gövdesine rağmen zarif kalabilmiş bir şarap.
97.04/28/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy