Veglio Barolo 2007

bolge: Piemonte ulke: İtalya marka: Azienda Agricola Veglio Michelino & Figlio yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Nebbiolo
Veglio Barolo 2007. İstanbul'da Piemonte Tadım Günleri açılan, yakından Türkiye'de bulunacak fiyat kalite dengesi iyi bir Barolo.. 2 yıl meşe fıçılarda dinlendirilmiş. Alkol %13,5
Dr.Gürcan Vural
Koyu yakut siyah-mor röfleli, canlı, parlak renkli, burunda siyah erik, karabiber, topraksı tonlar, mantar ardından böğürtlen, katran ve derinde gül aromalı, damakta %14 gibi yüksek bir alkolü, asidite ve tanen ile dengelemiş, genç yaşına karşın içim olgunluğunda, orta gövdeli ve nispeten orta uzunlukta bitişli sevimli ve rahat içimli bir İtalyan.
89.07/14/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy