Usca Sonnet Bornova Misketi 2013

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Usca Şarapları yıl: 2013 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Bornova Misketi
Usca Sonnet Bornova Misketi 2013.Urla Kuşcular’da Usca tarafından üretilen bu şarabın arka etiketinde bulunan kod dijital okutulduğunda şarabın ona özel şiirine-sonesine ulaşabiliyorsunuz.Aliğa Uzunburun bağlarında yetişen %100 Bornova Misketi üzümlerinden yapılmış. Alkol:%13.1
Dr.Gürcan Vural
Parlak, açık saman sarısı, temiz görünümde. Burun muhteşem. Başlangıçta bal, ıhlamur, ardından gül ve takiben limon, ayva, armut, akasya ve turunçgiller. Parfüm gibi. Damakta belirgin asidite ile canlı, orta gövdeli, orta bitişli son derece keyifli bir şarap.
90.05/21/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy