Urlice Reserve Syrah Cabernet Sauvignon 2008

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Urlice Şarapları yıl: 2008 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Syrah Cabernet Sauvignon
Urlice Reserve Syrah Cabernet Sauvignon 2008. Urlice'nin Urla'daki bağlarında yetişen Syrah ve Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış.225 literlik Frnasız meşe fıçılarda dinlendirilmiş ve filtrele işleme yapılmamış Alkol: %14.5
Ahmet Gök
Koyu bordo renk çok hafif açılmaya başlamış... Burunda zengin toprak, fıçı ve baharatsı dokunuşlar önde onları kırmızı orman meyveleri izliyor. Damak burunla uyumlu ortanın az üzerinde gövdeye sahip. Tanenleri yumuşamış, zarif bir içim olgunluğuna gelmiş... tamel dengeyi bozmayacak düzeyde de olsa denge hafif alkolden yana kaymış.. Damakta özellikle vanilya, tarçın ve kırmızı erik pesti tatları hissediliyor..Şişe dibinde kalan tortusuyla keyifli...Orta uzunlukta finalinde hafif pastelsi baharatsı lezzetler kalıyor.
90.42/23/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy