Urlice Merlot Shiraz 2006

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Urlice Şarapları yıl: 2006 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Merlot, Shiraz
Urlice Merlot Shiraz 2006. Urlice'nin Urla'daki bağlarından yetişen Merlot ve Shiraz üzümlerinden yapılmış. Dutbağ'daki butik tesislerde şişelenmiş. Alkol:%13
Ahmet Gök
Koyu vişne renginde hafif açılmaya ve kahverengiye dönmeye başlamış, mat görünümlü.İlk burunda belirgin topraksı tonlar kendini hissetiriyor. Vişne, karanfil ve hafif tütün belirgin olarak öne çıkıyor. Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzerinde gövdesiyle son derece dengeli Karanfil, vanilya, kramel damakta kendini gösteriyor. Yılamanın etkiseyle hatları yuvarlanmış ve kadifemsi bir yumuşaklığa bürünmüş tanenleri etkileyici. Uzun sayılabilecek finalinde baharatsi ve meyvemsi izler kalıyor. Bugünlerde tam içim olgunluğunda keyifle içilir..
93.53/31/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy