Turasan Cappadocian Roze 2009

bolge: Kapadokya ulke: Türkiye marka: Turasan Şarapları yıl: 2009 tur: Roze Şaraplar üzüm: Kalecik Karası, Öküzgözü

Turasan Cappadocian Roze 2009, %65 Kalecik  Kalecik Karası  ve  %35  Elazığ  Öküzgözü üzümlerinden Turasan Tesisleri'nde üretilmiş. Mondial Bruxelles 2010 Altın Madalya.  Mehmet Yalçın 7.5 puan, Osman Serim 7.5 puan. Alkol %13.5

Admin
Canlı cilek kırmızısına yakın bir pembe. Burun müthiş canlı, çilek, kiraz ön planda. Damakta burun ile uyumlu çok hafif tanik dokunuşları var. Fiyat kalitede dengesi mükemmel, son yıllarda iyi olma geleneğini sürdürüyor.
90.21/8/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy