Trajan Cabernet Sauvignon 2011

bolge: Kalecik ulke: Türkiye marka: Tomurcukbağ Şarapları yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon

Trajan Cabernet Sauvignon 2011.Tomurcukbağ Kalecik Bağlarında yetişmiş %100 Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış. Tanenin kabuğundaki vahşi maya ile üretilmiş. Alkol:14

Ahmet Gök
Koyu bordo, mor röfleler canlı ve parlak görünümlü...Burunda ilkin belirgin topraksı tonlar, kök meyve çağrışımları, tütün, yeşil otsu dokunuŞlar, ebe gümeci, nane, okaliptus... Damak burunla uyumlu ortanın çok az üzerinde bir gövde... Hatları yuvarlanmış olsada güçlü tanenleri sahip ve fazlaca belirgin yeşil tanenler ağızı kurutuyor. Yüksek alkol ve asit belirgin olarak kendini hissetiriyor. Orta uzunlukta bitişinde yeşil nane tonları kalıyor.
80.11/14/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy