Tokaji Kereskedöhaz Aszu 6 Puttonyos 1972

bolge: Tokaji ulke: Macaristan marka: Kereskedöhaz yıl: 1972 tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Furmint
Tokaji Kereskedöhaz Aszu 6 Puttonyos 1972.Şarap Dostları Derneği, Kralların Şarabı Tokaji Tadımı,Macaristan büyük üreticilerinden Kereskedöhaz'a temsilcisi Bela Varga katımıyla 17.12.2011 Cumartesi Four Seasons Bosphorus Otelde açıldı. Yıllanmış özel şaraplar sipariş üzerine dinlendirildiği büyük cam şişelerden alınarak şişeleniyor ve üzerine etiket basılmayıp özel bir paketle severine veriliyor. Alkol: 12.6
Ahmet Gök
Koyu kehribar sarısı, parlak ve berrak bir görünüm var. Burun son derece zengin, fıçı, tütün, toprak, bal, mandalina, badem, çikolata, karamel, yanık ayva, kuru kayısı, kayısı pestili, portakal reçeli. Damakta burunla uyumlu ve kaymaksı bir akıcılığı ve gövdeli yapısıyla insanı kendinden geçiren keyifli bir iksir. Uzun sayılabilecek finalinde bal, kaymak, badem karışımı uzunda uzun bir finali var.
97.512/31/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy