Thia Cabernet Sauvignon 2012

bolge: Denizli ulke: Türkiye marka: Küp Şarapçılık yıl: 2012 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon
Thia Cabernet Sauvignon 2012.Denizli Güney Bekilli bölgesindeki Küp Bağları'nda yetişen Caberney Sauvignonüzümlerden yapılmış. Decanter World Wine Awards 2014 Bronz Madalya Alkol:%12.5
Ahmet Gök
Bordo hafif opak görünümlü... Burunda toprak çağrışımlar, yeşil biber, tarçın... Damak burunla uyumlu orta gövdeye yumuşak tanenleriyle bir cabernet sauvignon için fazlaca yumuşak içimli bir sofra şarabı.. Kısa sayılabilecek finalinde baharatsı dokunuşlar kalıyor..
84.24/12/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy