Thelema Mountain Red 2011

bolge: Western Cape ulke: Güney Afrika Cumhuriyeti marka: Thelema Mountain Vineyards yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz, Petit Verdot , Cabernet Sauvignon,Merlot:,Grenach ,Cabernet Franc
Thelema Mountain Red 2011.South Africa,Western Cape bölgesinde yetişen Shiraz:%41 , Petit Verdot:% 22, Cabernet Sauvignon:% 20, Merlot:% 8, Grenach% 6, Cabernet Franc:% 3 üzümlerinden yapılmış 18 ay meşe fıçılarda dinlendirilmiş.Wine Enthusiast 88,Platter's South African Wine Guide 3 puan. Alkol:%14.89
Ahmet Gök
Canlı ve parlak bordo görünümlü… Burunda hafif yanık meşe çağrışımlarını baharatsı dokunuşlar izliyor… Karabiber, karanfil… Ve gerilerde kırmızı erik… Damak burunla uyumlu orta gövdeye ve yüksek alkol ve asiditeye sahip dengeli ve temiz yapılmış bir şarap… Orta uzunlukta finalinde vanilya tatları kalıyor….
87.55/20/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy