The Wild Pixie 2009

bolge: McLaren Vale ulke: Avusturalya marka: D Arenberg yıl: 2009 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz Roussanne
The Wild Pixie 2009.10 ekim 2011 Lucca Bebek İstanbul'da, Adco tarafından düzenlenen, D'Arenberg Tadımında Wine Ambassador Claire Scott ile birlikte açıldı. Robert Parker 90 puan. 12 ay yeni ve eski Fransız meşe fıçılarda ve Amerikan barik fıçılarda dinlendirilmiş. Şiraz (% 94) Roussanne (% 6) Alkol % 14.5.
Ahmet Gök
Parlak, canlı bordo görünüşlü, hafif mor röfleli. Burunda oldukça baharatsi ve meyvemsi dokunuslar. Damak burunla uyumlu kiraz ve karanfil kendini hissettiriyor. Güçlü tanenleri ve yüksek alkol ve asit yapisiyla dikkat çekici. Ortanın biraz üzerindeki gövdeye sahip. Bir kaç yıl dinlendikten sonra daha keyif verici olacak bir şarap...
90.410/12/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy