The Stump Jump Red 2007

bolge: McLaren Vale ulke: Avusturalya marka: D Arenberg yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Grenach, Shiraz,Mourvedre
The Stump Jump Red 2007.10 ekim 2011 Lucca Bebek İstanbul'da, Adco tarafından düzenlenen, D'Arenberg Tadiminda Wine Ambassador Claire Scott ile birlikte açıldı. Wine Spectator 88 puan, Robert Parker 88 puan. Alkol % 14
Ahmet Gök
Koyu bordo hafif açılmaya renk dönmeye başlamış. Burun derinliği fazla olmasa da keyifli ozellikle kiraz, biberiye dokunuşları. Damak burunla uyumlu orta bir gövdeye,yüksek alkol ve asititeye sahip. Kısa sayılabilecek bitişinde hafif ekşi erik tonları kalıyor. Fiyat kalite dengesi iyi bir Avusturalya şarabı.
88.410/11/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy