The Hermit Crab Viognier Marsanne 2007

bolge: McLaren Vale ulke: Avusturalya marka: D Arenberg yıl: 2007 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Viognier, Marsanne
The Hermit Crab Viognier Marsanne 2007.10 ekim 2011 Lucca Bebek İstanbul'da, Adco tarafından düzenlenen, D'Arenberg Tadiminda Wine Ambassador Claire Scott ile birlikte açıldı. Mclaren Vale bölgesi Viognier ve Marsanne üzümlerinden yapılmış.Wine Spectator 90 puan, Robert Parker 90 puan. Alkol%13.5
Ahmet Gök
Parlak beyaz altın. Burunda Çimen, şeftali, kayısı, greyfurt. Damakta orta bir gövde, yüksek alkol ve yüksek asittiye sahip. Son derece yumuşak ve kaygan bir icimi var. Finalde alkol yakıcılığı fazla baskın. Güçlü bir beyaz şarap...bugünlerde içilmeli..
86.610/11/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy