The Dead Arm 2007

bolge: McLaren Vale ulke: Avusturalya marka: D Arenberg yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz

The Dead Arm 2007.10 ekim 2011 Lucca Bebek İstanbul'da, Adco tarafından düzenlenen, D'Arenberg Tadiminda Wine Ambassador Claire Scott ile birlikte açıldı. Wine Spactator 87 puan.Robert Parker 92 puan. İnternational Wine Chalnenge 93 puan, Concours Mondial Des Bruxelles Altın Madalya... 18 ay yeni ve eski Fransız meşe fıçılarda ve Amerikan barik fıçılarda dinlendirilmiş.Alkol % 14.5

Admin
Siyaha yakın koyu bordo, canlı ve parlak bir görünüşü var. Burun oldukça zengin kiraz, böğürtlen, kırmızı erik, biberiye, tarçin, toprak ve baharatsi tonlar. Damak burunla uyumlu, ortanın üzerinde gövdesiyle dengeli bir şarap. Güçlü tanenlere rağmen kadifemsi bir yumuşaklıta. Uzun sayılabileck bitişinde baharatsi özellikle karanfil tuşları dikkat çekici. Tam içim olgunluğu için 5- 6 yıla ihtiyacı var. Bugünlerde de keyifle içilebilecek çok iyi bir Shiraz örneği..
92.810/12/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy