The Dead Arm 1998

bolge: McLaren Vale ulke: Avusturalya marka: D Arenberg yıl: 1998 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz
Ahmet Gök
Canlı ve parlak koyu bordo görünümlü... Burunda zengin meyvemsi ve baharatsı çağrışımlar. karanfil, tarçın, mürdüm eriği...Damak burunla uyumlu ortanın üzerinde güçlü bir gövde, tanenler çok hafif yumuşasa da halen çok güçlü ve zarif, damakta kaygan hafif is ve vanilya izleri... Bugünlerde tam keyifli içim olguna gelmiş iyi bir yılın iyi bir şarabı.
95.51/24/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy