Targovishte Muscat Ottonel 2007

bolge: Targovishte ulke: Bulgaristan marka: LVK Vinprom yıl: 2007 tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Muscat Ottonel

Targovishte Muscat Ottonel 2007. Targovishte bölgesi Muscat Ottonel üzümlerinde yapılmış. Muscats Du Monde 2007 Gümüş Madalya. Alkol:%12

Ahmet Gök
Beyaz altına yakın bir görünüm hafif yeşilimsi dokunuşları var. Parlak ve berrak bir görünüş var.Burun son derece zengin, portakal, narenciye, tatlı greyfurt,şeftali ve çiçeksi tonlar yasemin,hanımeli.Damak burunla uyumlu, orta bir gövdeye yüksek bir asittiye sahip. Son derece yumuşak içime sahip, damağı okşar gibi dağılıyor.Uzun sayılabilecek finalinde tatlı meyve tonları kalıyor.
88.31/7/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy