Talay Halikarnas 2011

bolge: Bozcaada ulke: Türkiye marka: Talay Şarapları yıl: 2011 tur: Roze Şaraplar üzüm: Karasakız
Talay Halikarnas 2011. Bozcaada'da yetişen % 100 Karasakız üzümünden yapılmış. Alkol:%14.5
Ahmet Gök
Renk hafif açılmaya kiremit kırmısına dönmeye başlamış... İlk burunda hafif animal çağrışımlar,toprak ve baharat izleri... Gerilerde kırmızı erik ve frenk üzümü... Damak buurnla uyumlu ortanın çok az üzerindeki gövdesiyle damağı dengeli, kadifemsi yumuşaklığa dönüşmüş tanenleri kendi hissettiriyor. Vanilya, kırmızı erik ve tarçın dokunuşları... Orta uzunluktaki fianlinde mineralsi ve meyvemsi tatlar kalıyor... Keyifli içim yıllarına girmiş... Bugünlerde tüketilmeli...
87.512/2/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy