Suntory Tomi No Oka Tomi 2005

bolge: Yamanashi ulke: Japonya marka: Suntory Tomi No Oka yıl: 2005 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon Merlot

Suntory Tomi No Oka Tomi 2005, Yamanashi bölgesindeki tek bağdan gelen üzümlerden Bordeaux stili japon şarabı. Tomi 1997 yılında  international wine festival in Bordeaux ' da ilk altın madalya alan japon şarabı. alkol:%12.%

Ahmet Gök
Canlı yakut görünümlü. ilk burunda meşe çok belirgin, vişne, nane, tütün. Damakta burunla uyumlu tanenler çok yuvarlanmış, orta gövdeli, zarif tanenlere sahip damağı hiç yormuyor. Uzun sayıbilecek bir bitişi var. İyi bir bordo stili japon şarabı.
88.62/13/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy