Stobi Riesling 2013

bolge: Tikvesh ulke: Makedonya marka: Stobi Winery yıl: 2013 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Riesling
Stobi Riesling 2013. Makedonya'nın Tikvesh bölgesinde yetişen %100 Riesling üzümlerinden yapılmış. Alkol:%13
Ahmet Gök
yeşil röfleli parlak limon çiçeği görünümlü... İlk burunda mazotsu çağrışımları limon, greyfurt, nektarin, yeşil elma ve papatya izliyor... Damak burunla uyumlu orta gövdeye ve bu gövdeyi dengeleyen orta düzeyde alkol ve asiditeye sahip...Dengeli ve temiz yapılmış mineralsi dokunuşlara meyvemsi tatların eşlik ettiği orta uzunlukta bir finali var...
85.48/10/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy