Stobi Antigona 2011

bolge: Tikvesh ulke: Makedonya marka: Stobi Winery yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Vranec, Merlot, Cabernet Sauvignon
Stobi Antigona 2011. Makedonya'nın Tikvesh bölgesinde yetişen Vranec, Merlot, Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış. Alkol:%12
Ahmet Gök
Parlak yakut görünümlü... Burunda baharatsı ve kırmızı orman meyve çağrışımları... damak burunla uyumlu ortanın birazcık altında gövdeye, yumuşak tanenlere sahip dengeli bir sohra şarabı... Orta uzunlukta finalinde kırmızı orman meyveleri kalıyor..
84.58/8/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy