Smyrna Cabernet Sauvignon Petit Verdot 2010

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: La Şarapları yıl: 2010 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon, Petit Verdot
Smyrna Cabernet Sauvignon Petit Verdot 2010. La Şarapları'nın İzmir'de Organik tarım sertifikalı bağlarında yetişen Cabernet Sauvignon ve Petit Verdot üzümlerinden yapılmış. Alkol:%13.5
Ahmet Gök
Canlı ve parlak ykut görünümlü hafif mor röfleriyle sevimli... Burunda zayıf kırmızı orman meyveri ve yeşil biber dokunuşları. Damak burunla uyumlu orta gövdeye hatları yuvarlanmış ve yumuşamış tanenlere sahip... Biraz yeşil tanen dokunuşları hissediliyor. Baharatsı kısa bitişinde biraz karabiber acılığının kaldığı sofra şarabı.
82.23/11/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy