Sine Qua Non Kolibri 2008

bolge: Kaliforniya ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Sine Qua Non yıl: 2008 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Roussanne, Viognier

Sine Qua Non 'Kolibri' California White Wine, 2008. Gence Alton ile Olağanüstü Beyazların Tadımı,Kayra Wine Center, Mimolett Teras İstanbul 2 Haziran 2011'de açıldı.%69 Roussanne, %31 Viognier üzümlerinden yapılmış.Kaliforniya, Santa Rita Hills'de organik tarımlar yapılmış.Toplam 550 kasa üretilmiş. Robert Parker,Wine Advocate 97 puan,International Wine Cellar: 93.

Ahmet Gök
Parlak beyaz altın ve canlı bir görünüşlü. Burunda, hanımeli, papatya, tropik meyve dokunuşları. Burnu ve damağı insanı mutlu eden şaraplardan gövdeli yapısı ve kayganlığı ile dikkat çekici..Güçlü bir asit ve yağlı bir gövde. Gerilerden bal, nektarin,tatlarının kaldığı uzun bir bitişi var.
95.87/9/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy