Serralunga d'Alba

bolge: Barolo ulke: İtalya marka: Fontanafredda yıl: 2004 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Nebbiolo

Fontanafredda Barolo Serralunga d'Alba 2004, Gusto 8 puan, Wine Spectator 89 puan, Robert Parker 92 puan almış. Gusto Şarap Kulubü, Fontanafredda Kraliyet Bağları tadımında açıldı. DOCG statüsünd, Alkol %14.

Admin
Kırmızı gül kurusu renginde, burunda çiçeksi tonlar, menekşe, gül. Damakta zarif dengeli içim olgunluğunda bir barolo. Tanenler yuvarlanmış ve uzun bir bitişe sahip.
84.41/2/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy