Selendi Akhisar 2008

bolge: Manisa ulke: Türkiye marka: Selendi Şarapları yıl: 2008 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon, shiraz, Merlot, Cabernet Franc

Selendi Akhisar 2008. Etiketinde ressam Nurullah Berk' in çalışması olan şarap, şarap yapım uzmanı Jean luc colin ve Danışman Bernard Grandchamp imzası taşıyor. Toplam 7050 şişe üretilen şarabın 4127. şişesi. Alkol %14


Ahmet Gök
Koyu yakut görünüşlü. Burunda baharat, meşe, yanık meşe tonları ve gerilerden meyvemsi dokunuşlar. Damakta son derece zarif, vanilya, bitter çikolata, baharat, kuru kırmızı meyveler. Alkol biraz öne çıkmış, güçlü üzümlerine rağmen sonderece yumuşak tanenli, meyvemsi bir güzelliği sahip. Şarapta incelik arayanlara önerilir.
85.24/14/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy