Sarnıç Viognier Chardonnay 2014

bolge: Manisa ulke: Türkiye marka: Selendi Şarapları yıl: 2014 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Viognier Chardonnay
Sarnıç Viognier Chardonnay 2014. 2009 yılında Organik Bağcılık yapılan Sarnıç bölgesine dikelen Viognier Chardonnay üzümlerinden, şarap uzmanı Andrea Paoletti tarafında yapılmış. Isı kontrollü çelik tanklarda fermantasyon sürecini tamamlamış ve Manisa Akhisar Selendi tesislerinde şişelenmiş. Alkol:%12.4
Ahmet Gök
Canlı ve parlak saman sarısı ile limon çiçeği arası bir görünüme sahip... Burunda meyvemsi ve çiçeksi çağrışımlar...Pepino, kayısı, papatya... Damak burunla uyumla ortanın çok az üzerinde hafif kaygan gövdeye şarabı diri tuttan asiditeye sahip... Dengeli ve temiz yapılmış... Orta uzunlukta fianlinde mineralsi tatlı yeşil elma tatları kalıyor.
86.58/24/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy