Saperavi-Merlot 2007

bolge: Kondoli ulke: Gürcistan marka: Telavi Wine Cellar yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Saperavi Merlot

Saperavi-Merlot 2007. Doğu Gürcistan'ın oldukça sıcak ancak özel mikroklimasında yetiştirilen Kondoli bağlarının Saperavi ve Merlot kupajı.

Dr.Gürcan Vural
Koyu-mor yakut renkli, burunda böğürtlen, yabanmersini, siyah erik, çay, sedir ağacı, yeşil biber aromaları, damakta gövdeli, oldukça dengeli, orta sonunda hafif acımsı bitişli, tanenleri hafif sivri bu şarap 1-2 yıl içinde matürasyonunu tamamlayarak mükemmel içim olgunluğuna erişecek.
78.07/4/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy