Santa Sarah Privat Mavrud 2009

bolge: Tracian Valley ulke: Bulgaristan marka: Santa Sarah Estate yıl: 2009 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Mavrud
Santa Sarah Privat Mavrud 2009. Bulgaristan'ın Plovdiv ve Assenovgrad bölgesinde 25 ile 30 yaşlarından bağlardan gelen %100 Mavrud üzümünden yapılmış.10-12 arası meşe fıçılarda dinlendirilmiş.Balkans International Wine Competition 2014 Altın Madalya. Alkol:%14.5
Ahmet Gök
Canlı ve parlak koyu mor görünümlü...Burunda tarçın, meşe, yanık meşe,karanfil, mürdüm eriği... Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzerinde dolgun bir gövdeye yüksel alkol ve asiti, son derece güçlü tanenleriyle dengenin üstlerde kurulduğu üst düzey bir şarap. Uzun sayılabilecek finalinde hafif vanilya dokunuşları ve karanfil tatları kalıyor.
92.65/5/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy