Rubaiyat Kôshu Sur Lie 2009

bolge: Yamanashi ulke: Japonya marka: Marufuji Winery yıl: 2009 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Kôshu

Rubaiyat Kôshu Sur Lie 2009, Katsunuma köyünde yetişen Kôshu üzümlerinden sur lie yöntemiyle yapılmış japon şarabı. Şaraba Rubaiyat ismini Japon şair  Hinatsu Konosuke vermiş. Alkol:%12.5

 


Ahmet Gök
Beyaz altın parlaklığında beyaz sarı bir görünüşlü. İlk burun kapalı, fazla gösterişle değil gerilerden Limon çiçeği, pepino, kavun, ananas. Damakta burunla uyumlu orta gövdeli, yumuşak ve kaygan içimli orta sayılacak bir bitişi var. Dengeli çok yumuşak ve temiz bir şarap.
88.82/13/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy