Regaleali Bianco 2010

bolge: Sicilya ulke: İtalya marka: Tasca d Almerita yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Inzolia, Grecanico, Catarratto.
Regaleali Bianco 2010. Vedat Milor seçimi Siciya şarabı, Palermo yakınlarında 450-700 metre rakımda kumlu killi topraklarda yetişen Inzolia, Grecanico ve Catarratto üzümlerinden yapılmış.Paslanmaz çelik tanklarda 15 günde 14-16 derece sıcaklıkta fermantasyon ve 3 çelik tanklarda dinlendirilmiş. Wine Enthusiast 85 puan, Huon Hooke 86 puan. Alkol%12
Ahmet Gök
Parlak beyaz altın canlı ve berrak. burunda yeşil elma, pepino, nektarin. Damak burunla uyumlu orta yoğunlukta bir gövdesiyle dengeli,damakta yeşil elma ve hafif mineralsi dokunuşları keyifli... Orta uzunlukta finalinde meyvemsi ve mineralsi tatlar kalıyor. Bugünlerde keyifle yudumlanabilir.
84.31/25/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy