Quitapenas Dorado Malaga Moscatel

bolge: Navarra ulke: İspanya marka: Bodegas Quitapenas yıl: n.v. tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Muscat

Quitapenas Dorado Malaga Moscatel. Concurso Nacional De Vinos Premios Mezquita Cordoba 2009 Bronz madalya. Organik Tarım yetiştirilen Muscatel üzümlerinden yapılmış. Alkol %16.

Nurol Pınar
Parlak sarı altın. Burun son derece zengin ve tatlı olgun meyvemsi tonlar baskın... Şeftali, bal, limon,elma. Damak burunlar uyumlu ortanın biraz üzeri gövde kendini fazla hissetirmeyen alkol ve asite sahip,damakta yogun olan tatlımın finalde bergamut reçelini andıran lezzete bırakıyor. Fiyat kalite dengesi çok iyi Malaga muskatı...
83.09/24/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy