Qin Cheng Cabernet Sauvignon 1998

bolge: Hebei ulke: Çin Halk Cumhuriyet marka: Senna Winery yıl: 1998 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon
Qin Cheng Cabernet Sauvignon 1998. Çin Halk Cumhuriyet'inde yetişen %Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış. Alkol:%11.5
Ahmet Gök
Renk iyice açılmış lal rengine yaklaşmış bir görünümlü... Burunda hafif fıçı,kakao, tütün, çikolata... Damak burunla uyumlu ince bir gövdeye ve yok denecek kadar zayıf tanenlere sahip.Kör tadımda Cabernet Sauvignon demek imkansız.Yumuşak içimli temiz yapılmış Çin sofra şarabı... Orta uzunluktaki finalinde beyaz çikolata tatlarının kalıyor..
80.08/12/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy