Qietepenas Malaga Dulce

bolge: Malaga ulke: İspanya marka: Bodegas Quitapenas yıl: n.v. tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Pedro Ximenez, Moscatel
Qietepenas Malaga Dulce. Pedro Ximenez ve Moscatel üzümlerinden yapılmış. 6 ay Amerikan Meşe fıçılarında dinlendirilmiş. Alkol:% 15
Ahmet Gök
Koyü bordo hafif bulanık görünümlü.Burunda son derece zengin olgun ve kırmızı meyve tonları, gün kuruş kayısı. Erik pestili, mürdüm eriği,kuş üzümü. Damak burunla uyumla ortanın biraz üzerinde bir gövdeye ve yumuşak bir tatlılığa sahip, yüksek şekere rağmen iç baymıyor son derece keyifli ve güzel bir puro eşlikcisi. Finalimde hafif limonsu bir ekşilik şarabı ferah kılıyor.
84.89/30/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy