Pahlmeyer 1997

bolge: Kaliforniya ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Pahlmeyer yıl: 1997 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: 73% Cabernet Sauvignon,17% Merlot ,7% Petit Verdot, 2% Cabernet Franc,1% Malbec.

Pahlmeyer 1997.24 Aralık 2011 Büyük Kulüp, Tadım Dostları,Kaliforniya Şarapları Tadımında açıldı.73% Cabernet Sauvignon,17% Merlot ,7% Petit Verdot, 2% Cabernet Franc,1% Malbec. Alkol:%14.7


Ahmet Gök
Koyü bordo siyaha yakın hafif bulanık ama canlı görünüşlü.İlk burun kapalı, sonrasında fıçı, toprak ,animal tonlar,meyan kökü, karanfil ve hafif baharatsi dokunuşlar, mürdüm eriği ve kırmızı meyveler biraz gerilerde olsa alınıyor. Damakta güçlü bir gövde,güçlü tanenler,sınırlı filtrasyon görmüş. Alkol ve asit yüksek, stili olan bir sarap. Nane, Mürdüm eriği, vanilya pastelsi dokunuşlarla damakta geziniyor.Uzun sayılabailecek finalinde mürdüm eriği, reçine ve hafif vişne ekşiliğinde dokunuşlar kalıyor.
92.71/3/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy