Opus One 2000

bolge: Kaliforniya ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Opus One Winery yıl: 2000 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: % 84 Cabernet Sauvignon,% 6 Merlot,% 5 Cabernet Franc,% 3 Malbec ve% 2 Petit Verdot

Opus One 2000.24 Aralık 2011 Büyük Kulüp, Tadım Dostları,Kaliforniya Şarapları Tadımında açıldı. Robert Mondavi ve Baron Filipin de Rothschild ortak girişimi olan şarap, % 84 Cabernet Sauvignon,% 6 Merlot,% 5 Cabernet Franc,% 3 Malbec ve% 2 Petit Verdot kupajı. Robert Parker 84,CellarTracker 90, Wine Spectator 89,Stephen Tanzer 85. Alkol:%14

Ahmet Gök
Koyu borda canlı ve berrak görünüşlü.Halkanın etrafı hafif açılmaya başlamış.Burunda meşe, toprak ve hafif animal tonlar. Kırmızı meyvelere ve özellikle mürdüm eriği çağrışımları.Kadifemsi yumuşaklığa dönüşmüş tanenleriyle damağı dolduran orta bir gövdesi var. Damakta özellikle meyan kökü, vanilya, çikolata, mürdüm eriği kurusu belirgin olarak hissediliyor.Bugünlerde tam içim olgunluğunda olan şarabın uzun sayılabilecek finalinde meyvemsi tatlar kalıyor.
93.81/1/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy