No Mans Land Gold Red 2006

bolge: Melnik ulke: Bulgaristan marka: Damianitza yıl: 2006 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Merlot ve Cabernet Sauvignon

No Mans Land Gold Red 2006. Bulgaristan'ın büyük üreticilerinden Damianitza'nın üst seğment şarabının, Preimum kategorisindeki özel şarabı. Melnik,Trakiiska nizina bölgesi, Merlot ve Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış. 10 ay Fransız ve Bulgar meşe fıçılarında dinlendirilmiş. 2007 - Expovina Zuerich - Silverdiplom 2007 , Decanter World Wine Awards, UK - övgüye değer ,  2006 - San-Antonio Express-News Wine competition - Gümüş Madalya Alkol: % 13.5

Admin
Koyu yakut, renk hafif hafif açılmaya, kiremit kırmızısına dönmeye başlamış. Burunda zengin, ilk burunda çok hafif animal tonlar, deri,tütün, çok hafif nane ve gerilerden meyvemsi dokunuşlar özellikle böğürtlen, yaban mersini. Damak burunla uyumlu, ortanın az üzerinde bir gövdesiyle damakta yağ gibi akıp gidiyor. Güçlü ve zarif olan tanenleri ipeksi bir yumuşaklığa bürünmüş, dengenin yükseklerde kurulduğu keyifli bir şarap. Fiyat kalite dengesi hesaba katılınca da süper. Uzun sayılabilecek finalinde, ipeksi yumuşamış tanenler ve meyvemsi tatlar kalıyor.
86.76/4/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy