Montelena Estate Cabernet Sauvignon 1997

bolge: Kaliforniya ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Chateau Montelena yıl: 1997 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon

Montelena Estate Cabernet Sauvignon 1997.Robert Parker 98,Wine Spectator 95,CellarTracker 93, Wine Pros Archive 91 Alkol:%14

Ahmet Gök
Koyu borda canlı ve berrak görünümlü. Burunda topraksi ve animal tonlar belirgin olarak önde,gerilerden meyan kökü, böğürtlen,tütün, karanfil, türüf ve kırmızı orman meyveleri. Damak burunla uyumlu, oldukça güçlü olan tanenleri damağı yormuyor. Güçlü asit ve alkol dengesiyle stili olan bir şarap.Tereyağımsı kayganlıkta damakta akıp gidiyor. Uzun olan bitişinde kırmızı ve meyve ve nane dokunuşları kalıyor.
94.71/3/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy