Melen Shiraz 2014

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Melen Şarapçılık yıl: 2014 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz
Melen Shiraz 2014. Melen Tekirdağ Hoşköy Şaraphanesi şişelenmiş. Alkol:13.5
Ahmet Gök
Parlak koyu bordo görünümlü... Burunda baharatsı çağrışımlar öne çıkıyor... Karabiber,tarçın ve karanfil... Damakta baharatsı dokunuşlar hakim olmakla birlikte kırmızı orman meyveleri de kendini hissetiriyor... Ortanın biraz üzerinde gövdesiyle dengeli ve temiz yapılmış kalite fiyat dengesiyle öne çıkan sofra şarabı... Orta uzunlukta finalinde tarçın ve karabiber dokunuşları kalıyor.
85.41/20/2016
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy