Mahra Boğazkere Öküzgözü 2010

bolge: Denizli ulke: Türkiye marka: Yazgan Şarapları yıl: 2010 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Boğazkere,Öküzgözü
Mahra Boğazkere Öküzgözü 2010.Denizli bölgesinde yetişen Boğazkere, Öküzgözü üzümlerinde yapılmış. Alkol:%12.5
Admin
Canlı ve parlak yakut... Burunda meyvemsi çağrışımlar olgun kırmızı erik, kiraz ve hafif böğürtlen izleri...Gerilerde az da olsa baharatsı çağrışımlar...Hatları yuvarlnamış tanenleriyle yumuşak içimli, orta gövdeli ve dengeli bir sofra şarabı...Orta uzunlukta bitiinde hafif tarçın dokunuşları ve tatlı kırmızı meyve dokunuşları kalıyor... Yazgan'nın çıtayı yükseltiği şaraplarında..
83.59/23/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy