Macallan 1995 Aged in Château Petrus

bolge: Speyside ulke: İskoçya marka: Macallan yıl: 1995 tur: Viskiler üzüm:

Macallan 1995 Aged in Château Petrus. Gusto Şarap Kulubü, Dünyanın en sıra dışı viskileri tadımında açıldı. Gusto 8 puan. 1600 şişe, alkol %46. Bağımsız Şişelemeci Murray McDavid'in burbon fıçılarında dinlenmiş ve Chateau Petrus fıçılarında yıllanmış. Jim McEwan'ın seçtiği fıçılarda olgunlaşan viski, Islay adasında Bruicladdich damıtım evinde şişelenmiş.

Ahmet Gök
Bakır kızılı, hafif pembe dokunuşlu canlı ve parlak bir görüntüsü var. Burunda is her zaman ki gibi belirgin, damakta kuru meyveler alınıyor.Ağızı dolduran yakıcı ve yumuşak bir ateş suyu. Macallan sevenler denemeli..
92.23/11/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy