Lindeman's Bin 50 Shiraz 2006

bolge: South Eastern Australia ulke: Avusturalya marka: Lindeman's Wines yıl: 2006 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz
Lindeman's Bin 50 Shiraz 2006.Australia South Eastern Australia bölgesinde yetişen Shiraz üzümlerinden yapılmış.San Francisco International Wine Competition 2007 Bronz, Wine Spectator 87,James Halliday 89 puan. Alkol:%13.5
Ahmet Gök
Parlak yakut görünümlü… Burunda baharatsı çağrışımlar karanfil, çok az da olsa meyvemsi çağrışımlar böğürtlen… Damak burunla uyumlu orta gövdeye sahip tanenleri yumuşak ve hafif tatlılık hisse veren meyvemsi bir yapıya sahip.. İçim ömrünün sonuna gelmiş biraz canlılığını kaybetmiş… Kısa sayılacak bitişinde şeker ve meyvemsi tatlar kalıyor.
83.45/22/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy