Les Vins de Vienne Vin de Pays des Collines Rhodaniennes 2006

bolge: Rhône ulke: Fransa marka: Les Vins de Vienne yıl: 2006 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Viognier
Les Vins de Vienne Vin de Pays des Collines Rhodaniennes 2006.Gence Alton ile Olağanüstü Beyazların Tadımı,Kayra Wine Center, Mimolett Teras İstanbul 2 Haziran 2011'de açıldı.%100 Viognier üzümünden yapılmış... Rhône,Collines Rhodaniennes bölgesinde organik bağcılıkla yetiştirilen üzümlerden yapılmış. 19 ay yeni meşe dinlendirilmiş.Toplam 500 kasa üretilmiş. Wine Spectator: 90 puan.
Admin
Canlı beyaz altın görünümlü. meyvemsi dokunuşlar, gerilerde olgun kayısı,hafif meşe tonları. Damakta gövdeli sayılabilecek dolgunlukta, meyvemsi, minerlasi dokunuşlara bal eşlik ediyor. Bulunduğu yerde keyifli yudumlanacak şaraplardan
90.47/10/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy