Le Macchiole Paleo 2007

bolge: Toskana ulke: İtalya marka: Le Macchiole yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Franc
Le Macchiole Paleo 2007. Le Macchiole'nin Toskana Bolgheri bölgesinde yetişen %100 Cabernet Franc üzümlerinden yapılmış.14 ay 225 litrelik  %75 yeni %25  eski meşe fıçılarda dinlendirilmiş.Wine Enthusiast 98/100,Falstaff Magazin 96/100,Vinous Antonio Galloni 95/100,Stephen Tanzer 94/100,James Suckling 92/100, Jancis Robinson17/20 Alkol%14.5
Ahmet Gök
Canlı ve parlak koyu yakut görünümlü... Burunda oldukça zengin ıslak toprak, fıçı, tarçın, kiraz, böğürtlen... Damak buruna yakın ortanın biraz üzerinde gövdesi ve güçlü ama kadifimsi yumuşaklığa bürünmüş tanenleriyle keyifli.Şarap dengeli ve temiz yapılmış... Damakta özellikle vanilya, tarçın, tütün ve bitter çikolta tatları kendini gösteriyor. Uzun sayılabilecek bitişinde baharatsı dokunuşlarıya insanı mutlu ediyor.
93.63/13/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy