Le Macchiole Bolgheri Rosso 2010

bolge: Bolgheri ulke: İtalya marka: Le Macchiole yıl: 2010 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Merlot, Cabernet, Syrah
Le Macchiole Bolgheri Rosso 2010. Toscana Bolgheri de Merlot, Cabernet, Syrah üzümlerinden yapılmış.225 litrelik fıçılarda 6 ay dinlendirilmiş..Renaissance İstanbul Bosphorus Otel'de, La Şaraplari Vedat Milor seçimi ithal şaraplar tadımında Vedat Milor ve Signora Veronica Veltro'nun katılımıyla açıldı. Wine Spectator 91, James Suckling 90, Stephen Tanzer 90 puan. Alkol:%14.5
Ahmet Gök
Koyu yakut canlı ve parlak görünüme mor röfleler eşlik ediyor. Burunda temiz, topraksı güzellikleri meyvemsi ve baharatsı çağrışımlar izliyor. Damak burunla uyumlu, ortanın çok az üzerinde güçlü bir gövde ve dengesiyle dikkat çekiyor. Güçlü tanenleri damağı biraz yorsa da karanfil,tarçın,çakal eriği tatları insanı mutlu ediyor. Orta uzunlukta finalinde alkollün sıcak dokunuşu ve tanenden gelen hafif kuruluk kalıyor... Bugünlerde keyifle yudumlanacağı gibi önümüzdeki yıllarda da keyifle içilebilir.
88.83/15/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy